ModelS7
Pojemność pojemnika (l)120 - 1100
Maksymalna masa pojemnika (kg)800
Masa netto (kg)400
Moc (kW)2,0
Zasilanie400 V, 50 Hz, 3 x 16 A
Bezpiecznik zwłoczny
Poziom hałasu (dB)do 70

Wywrotnice do pojemników

Wywrotnice typu S7 przeznaczone są do opróżniania pojemników 1100 l., opcjonalnie w zakresie pojemności 120 – 1100 l. Mogą być zasilane wspólnym układem hydraulicznym z prasokontenera lub prasy stacjonarnej jako ich moduł (wywrotnice zintegrowane), przytwierdzone na stałe do podłoża (wywrotnice stacjonarne) lub jako samodzielne urządzenia z własnym zasilaniem i możliwością przemieszczania na kółkach (wywrotnice mobilne).

Dostępność różnorodnych opcji przy zachowaniu zwartej budowy umożliwia ich szerokie stosowanie  w zakładach produkcyjnych, firmach usługowych i logistycznych, przedsiębiorstwach recyklingowych, na wolnym powietrzu, przy rampach, wewnątrz obiektów, w doku, we współpracy z prasokontenerami, prasami i otwartymi kontenerami o różnych pojemnościach.

System ważenia odpadów Scaletipper X1

System ważenia Europress SMART wywrotnic jest najnowocześniejszym systemem ważenia do prasokontenerów i pras do odpadów. Łatwy w obsłudze i zaprojektowany, aby sprostać różnorodnym wymaganiom stawianym przy prawidłowej gospodarce odpadami. System jest w pełni zintegrowany i ułatwia śledzenie przepływu odpadów każdego użytkownika, któremu przyznano dostęp do system. Wywrotnice Scale Tipper X1 mogą być używane z pojemnikami od 140L do 1100L, każdy pojemnik zostanie zważony i zarejestrowany w naszym systemie ważenia SMART . System pozwala na wielu użytkowników i szeroką gamę opcji raportowania. System ważenia Europress może być dostarczony do wszystkich wywrotnic i pras Europress. System „pod klucz” jest w pełni zintegrowany z platformą Europress SMART dostępną wersji przeglądarki i aplikacji mobilnej.